Miejski Osrodek Pomocy Społecznej

ul. Rzemieślnicza 1

14-500 Braniewo

Telefon:   +48 55 506 53 30
Faks:         +48 55 506 53 32
e-mail:       sekretariat@mops.braniewo.pl

 

Miejski Osrodek Pomocy Społecznej

ul. Rzemieślnicza 1

14-500 Braniewo

Telefon:   +48 55 506 53 30
Faks:         +48 55 506 53 32
e-mail:       sekretariat@mops.braniewo.pl

 

Wykaz telefonów

 

Wykaz telefonów w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej

Dyrektor Agnieszka Pietnoczka tel. 55 506 53 30
Sekretariat Magdalena Pramik

tel. 55 506 53 30

fax  55 506 53 32

Dział Pomocy Środowiskowej

Sekcja świadczeń socjalnych
Kierownik ds. pomocy środowiskowej Katarzyna Demkowicz tel. 55 506 53 49
Starszy pracownik socjalny Katarzyna Zawadka tel. 55 506 53 44
Pracownik socjalny Nina Federowicz tel. 55 506 53 45

Starszy specjalista pracy socjalnej,

Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego

Oksana Gnes tel. 55 506 53 47
Starszy specjalista pracy socjalnej Ewelina Połeć tel. 55 506 53 44
Starszy specjalista pracy socjalnej Joanna Wąsiewska tel. 55 506 53 45
Specjalista pracy socjalnej Agnieszka Sładkiewicz-Zwierzchowska tel. 55 506 53 48
Pracownik socjalny Marta Pietkiewicz tel. 55 506 53 45
Sekcja realizacji świadczeń środowiskowych i analiz
Inspektor ds. Świadczeń Środowiskowych Marta Keller tel. 55 506 53 52
Referent ds. Świadczeń Środowiskowych Anna Hrybek tel. 55 506 53 52
Sekcja usług opiekuńczych
Starszy Opiekun d/s usług opiekuńczych podstawowych Anna Pacek tel. 55 506 53 50
Asystent do osób z zaburzeniami psychicznymi
Anna Hryć-Wierzbicka tel. 55 506 53 46
Sekcja Dodatków Mieszkaniowych i Stypendiów Szkolnych
Starszy inspektor ds. Dodatków mieszkaniowych i Stypendiów szkolnych Marzena Mieczkowska-Dymek tel. 55 506 53 38
Referent ds. Stypendiów szkolnych, Dodatków mieszkaniowych i energetycznych Anna Ożarska tel. 55 506 53 38
Dział organizacyjno-administracyjny
Kierownik ds. organizacyjno-administracyjnych Renata Staniszewska-Bunda tel. 55 506 53 53
Kadry Anna Zielińska tel. 55 506 53 39
Informatyk Tomasz Ferenc tel. 55 506 53 37
Dział finansowo-księgowy
Główny Księgowy Genowefa Karolińska tel. 55 506 53 34
Pomoc administracyjna Teresa Iwaszkiewicz tel. 55 506 53 35
Inspektor ds. finansowo-księgowych Joanna Gajewska tel. 55 506 53 35
Referent ds. finansowo-księgowych, kasjer Katarzyna Surowiec tel. 55 506 53 36
Referent ds. finansowo-księgowych Justyna Kowalik tel. 55 506 53 36
Dział Świadczeń Rodzinnych, Wychowawczych i Funduszu Alimentacyjnego
Kierownik działu Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Teresa Kozicz-Woroniecka tel. 55 506 53 41
Inspektor ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego  Marta Witkowska tel. 55 506 53 42
Inspektor ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Waldemar Wądzyński tel. 55 506 53 43
Podinspektor ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Anna Sarnik tel. 55 506 53 43
Referent ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego oraz programów operacyjnych Henryk Horbacz tel. 55 506 53 50
Referent ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych, funduszu alimentacyjnego oraz świadczenia dobry start Justyna Mrozińska tel. 55 506 53 43
Fundusz alimentacyjny    
Inspektor ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Ewa Staniszewska tel. 55 506 53 40

 

Wykaz rejonów

 

Rejony pracy socjalnej

Agnieszka Sładkiewicz-Zwierzchowska Drozdowa, Fromborska, Jaskółcza, Morska, Mrówcza, Pl. Strażacki, Różana, Rzemieślnicza, Słowicza, Stefczyka, Traugutta, 1-go Maja, 9-go maja (oprócz 55)

Joanna Wąsiewska

Długa, Elbląska, Gizewiusza, Jachtowa, Kajki, Kętrzyńskiego, Kopernika, Krasickiego, Kwiatowa, Magazynowa, Marynarska, Mrągowiusza, Sikorskiego, Smutna, Spacerowa, Pieniężnego

Aleksandra Krupniewska

Baczyńskiego, Dąbrowskiego, Drewniana, Łąkowa, Kołłątaja, Kościelna, Królewiecka i DPS, Łącznikowa, Młynarska, Pl. Wolności, Portowa, Reja, Sucharskiego, Warmińska, Wspólna, Żeglarska

Katarzyna Zawadka

Chopina, Cicha, Dembińskiego, Hozjusza, Jagiełły, Katedralna, Konarskiego, Mielczarskiego, Moniuszki, Orzeszkowej, Przemysłowa, Reginy Protmann, Sowińskiego, Żeromskiego
Oksana Gnes

Armii Krajowej, Bażyńskiego, Bema, Botaniczna, Bursztynowa, Kromera, Lipowa, Nadbrzeżna, Nowopasłęcka, Olimpijska, Piaskowa, Świętokrzyska, Wąska, 700-lecia, 9-go Maja 55

Marta Pietkiewicz

Błotna, Kościuszki (18-48), Matejki, PCK, Sądowa, Skośna, Słoneczna, Sportowa, Świętojańska, Szkolna, Wojska Polskiego

Nina Federowicz

Brzozowa, Dw. Kolejowy, Gdańska, Grzybowa, Kolejowa, Krótka, Olsztyńska, Ogrodowa, Pl. Grunwaldu, Staszica, Wileńska,Wodna, Zielona

Ewelina Połeć

Grota Roweckiego, Kościuszki ( bez 18 – 48), Lisia, Malinowa, Pl. Piłsudskiego, Wiejska