Miejski Osrodek Pomocy Społecznej

ul. Rzemieślnicza 1

14-500 Braniewo

Telefon:   +48 55 620 81 00
Faks:         +48 55 620 81 04
e-mail:       sekretariat@mops.braniewo.pl

 

Miejski Osrodek Pomocy Społecznej

ul. Rzemieślnicza 1

14-500 Braniewo

Telefon:   +48 55 620 81 00
Faks:         +48 55 620 81 04
e-mail:       sekretariat@mops.braniewo.pl

 

Wykaz telefonów

 

Wykaz telefonów w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej

Dyrektor Jarosław Keller tel. 55 620 81 00
Sekretariat Justyna Mrozińska

tel. 55 620 81 00

fax 55 620 81 04

Dział Pomocy Środowiskowej

Sekcja świadczeń socjalnych
Specjalista pracy socjalnej Ewelina Połeć tel. 55 620 81 16
Starszy pracownik socjalny Katarzyna Zawadka tel. 55 620 81 16
Starszy specjalista pracy socjalnej Joanna Wąsiewska tel. 55 620 81 17
Specjalista pracy socjalnej Katarzyna Demkowicz tel. 55 620 81 17
Pracownik socjalny Marta Pietkiewicz tel. 55 620 81 18
Starszy specjalista pracy socjalnej Oksana Gnes tel. 55 620 81 19
Specjalista pracy socjalnej, Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego Agnieszka Sładkiewicz-Zwierzchowska tel. 55 620 81 20
Specjalista pracy socjalnej Elżbieta Klukowska tel. 55 620 81 03
Sekcja realizacji świadczeń środowiskowych i analiz
Inspektor ds. Świadczeń Środowiskowych Marta Keller tel. 55 620 81 21
Pracownik Socjalny ds. Świadczeń Środowiskowych Nina Federowicz tel. 55 620 81 21
Sekcja usług opiekuńczych
Starszy Opiekun d/s usług opiekuńczych podstawowych Anna Pacek tel. 55 620 81 13
Asystent do osób z zaburzeniami psychicznymi
Anna Hryć-Wierzbicka tel. 55 620 81 18
Sekcja Dodatków Mieszkaniowych i Stypendiów Szkolnych
Starszy inspektor ds. Dodatków mieszkaniowych i Stypendiów szkolnych Marzena Mieczkowska-Dymek tel. 55 620 81 12
Referent ds. Stypendiów szkolnych, Dodatków mieszkaniowych i energetycznych Anna Ożarska tel. 55 620 81 23
Dział organizacyjno-administracyjny
Kierownik ds. organizacyjno-administracyjnych Renata Staniszewska-Bunda tel. 55 620 81 22
Kadry Anna Zielińska tel. 55 620 81 24
Informatyk Tomasz Ferenc tel. 55 620 81 15
Dział finansowo-księgowy
Główny Księgowy Genowefa Karolińska tel. 55 620 81 06
Starszy inspektor ds. finansowo-księgowych Teresa Iwaszkiewicz tel. 55 620 81 07
Inspektor ds. finansowo-księgowych Joanna Gajewska tel. 55 620 81 07
Referent ds. finansowo-księgowych, kasjer Justyna Kowalik tel. 55 620 81 07
Dział Świadczeń Rodzinnych, Wychowawczych i Funduszu Alimentacyjnego
Kierownik działu Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Teresa Kozicz-Woroniecka tel. 55 620 81 09
Inspektor ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego  Marta Witkowska tel. 55 620 81 10
Inspektor ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Waldemar Wądzyński tel. 55 620 81 11
Podinspektor ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Anna Sarnik tel. 55 620 81 11
Referent ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Anna Hrybek tel. 55 620 81 11
Referent ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Katarzyna Surowiec tel. 55 620 81 11
Referent ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego oraz programów operacyjnych Henryk Horbacz tel. 55 620 81 23
  Magdalena Pramik tel. 55 620 81 11
Fundusz alimentacyjny    
Inspektor ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Ewa Staniszewska tel. 55 620 81 12

 

Wykaz rejonów

 

Rejony pracy socjalnej

PRACOWNIK SOCJALNY

ULICE REJONU

Elżbieta Klukowska

Baczyńskiego, Łąkowa, Sucharskiego, Drewniana, Królewiecka i DPS, Wspólna, Dąbrowskiego, Reja, Łącznikowa, Kościelna, Pl. Wolności, Kołłątaja, Portowa

Marta Pietkiewicz

Sportowa, Błotna, Matejki, Szkolna, Kościuszki (18-48), Wojska Polskiego, Słoneczna, Skośna, Sądowa, PCK

Joanna Wąsiewska

Kajki, Elbląska, Kętrzyńskiego, Mrągowiusza, Jachtowa, Kwiatowa, Krasickiego, Sikorskiego, Marynarska, Spacerowa, Pieniężnego, Długa

 Katarzyna Demkowicz

Pl. Grunwaldu, Olsztyńska, Gdańska, Ogrodowa, Wileńska, Zielona, Wodna, Brzozowa, Krótka, Grzybowa, Kolejowa, Dw. kolejowy, Staszica
Ewelina Połeć

Grota Roweckiego, Kościuszki (bez 18-48), Pl. Piłsudskiego, Malinowa, Lisia, Wiejska,

Oksana Gnes

700-lecia, AK, 9-go Maja 55, Kromera, Piaskowa, Nadbrzeżna, Bema, Bażyńskiego, Świętokrzyska, Botaniczna, Nowopasłęcka, Lipowa, Wąska

Katarzyna Zawadka

Konarskiego, Moniuszki, Sowińskiego, Mielczarskiego, Jagiełły, Żeromskiego, Hozjusza, Cicha, Przemysłowa, Dembińskiego, bł.R. Protmann

Agnieszka Sładkiewicz-Zwierzchowska

Fromborska, Pl. Strażacki, 1-go Maja, Morska, Mrówcza, Jaskółcza, Drozdowa, Słowicza, Różana, Stefczyka, 9–Maja (oprócz 55)