Miejski Osrodek Pomocy Społecznej

ul. Rzemieślnicza 1

14-500 Braniewo

Telefon:   +48 55 620-81-00
Faks:         +48 55 620-81-04
e-mail:     sekretariat@mops.braniewo.pl

 

Miejski Osrodek Pomocy Społecznej

ul. Rzemieślnicza 1

14-500 Braniewo

Telefon:   +48 55 620-81-00
Faks:         +48 55 620-81-04
e-mail:     sekretariat@mops.braniewo.pl

 

Wykaz telefonów

 

Wykaz telefonów w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej

STANOWISKO IMIĘ I NAZWISKO  TELEFON
     
Dyrektor Jarosław Keller tel. 55 620-81-00
Sekretariat Justyna Mrozińska

tel. 55 620-81-00

fax 55 620-81-04

Dział Pomocy Środowiskowej  
     
Sekcja świadczeń socjalnych
Specjalista pracy socjalnej Ewelina Połeć tel. 55 620-81-16
Starszy pracownik socjalny Katarzyna Zawadka tel. 55 620-81-16
Starszy specjalista pracy socjalnej Joanna Wąsiewska tel. 55 620-81-17
Specjalista pracy socjalnej Katarzyna Demkowicz tel. 55 620-81-17
Pracownik socjalny Marta Pietkiewicz tel. 55 620-81-18
Starszy specjalista pracy socjalnej Oksana Gnes tel. 55 620-81-19
Specjalista pracy socjalnej,                                                             Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego Agnieszka Sładkiewicz-Zwierzchowska tel. 55 620-81-20
Specjalista pracy socjalnej Elżbieta Klukowska tel. 55 620-81-03
Sekcja realizacji świadczeń środowiskowych i analiz
Inspektor ds. Świadczeń Środowiskowych Marta Keller tel. 55 620-81-21
Pracownik Socjalny ds. Świadczeń Środowiskowych Nina Federowicz tel. 55 620-81-21
Sekcja usług opiekuńczych
Starszy Opiekun d/s usług opiekuńczych podstawowych Anna Pacek tel. 55 620-81-13
Asystent do osób z zaburzeniami psychicznymi
Anna Hryć-Wierzbicka tel. 55 620-81-18
     
Sekcja Dodatków Mieszkaniowych i Stypendiów Szkolnych
Starszy inspektor ds. Dodatków mieszkaniowych i Stypendiów szkolnych Marzena Mieczkowska-Dymek tel. 55 620-81-12
  Anna Ożarska tel. 55 620-81-23
     
Dział organizacyjno-administracyjny
Kierownik ds. organizacyjno-administracyjnych Renata Staniszewska-Bunda tel. 55 620-81-22
Kadry Anna Zielińska tel. 55 620-81-24
Informatyk Tomasz Ferenc  tel. 55 620-81-15
Dział finansowo-księgowy
Główny Księgowy Genowefa Karolińska tel. 55 620-81-06
Starszy inspektor ds. finansowo-księgowych Teresa Iwaszkiewicz tel. 55 620-81-07
Samodzielny referent ds. finansowo-księgowych Joanna Gajewska tel. 55 620-81-07
Referent ds. finansowo-księgowych, kasjer Justyna Kowalik tel. 55 620-81-07
     
Dział Świadczeń Rodzinnych, Wychowawczych i Funduszu Alimentacyjnego
Kierownik działu Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Teresa Kozicz-Woroniecka tel. 55 620-81-09
Inspektor ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego  Marta Witkowska tel. 55 620-81-10
Inspektor ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Waldemar Wądzyński tel. 55 620-81-11
Podinspektor ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Anna Sarnik tel. 55 620-81-11
Referent ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Anna Hrybek tel. 55 620-81-11
Referent ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Katarzyna Surowiec tel. 55 620-81-11
  Henryk Horbacz tel. 55 620-81-23
  Magdalena Pramik tel. 55 620-81-11
Fundusz alimentacyjny    
Inspektor ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Ewa Staniszewska tel. 55 620-81-12

 

Wykaz rejonów

 

Rejony pracy socjalnej

PRACOWNIK SOCJALNY ULICE REJONU

Elżbieta Klukowska

Baczyńskiego, Łąkowa, Sucharskiego, Drewniana, Królewiecka i DPS, Wspólna, Dąbrowskiego, Reja, Łącznikowa, Kościelna, Pl. Wolności, Kołłątaja, Portowa

Marta Pietkiewicz

Sportowa, Błotna, Matejki, Szkolna, Kościuszki (18-48), Wojska Polskiego, Słoneczna, Skośna, Sądowa, PCK

Joanna Wąsiewska

Kajki, Elbląska, Kętrzyńskiego, Mrągowiusza, Jachtowa, Kwiatowa, Krasickiego, Sikorskiego, Marynarska, Spacerowa, Pieniężnego, Długa

 Katarzyna Demkowicz

Pl. Grunwaldu, Olsztyńska, Gdańska, Ogrodowa, Wileńska, Zielona, Wodna, Brzozowa, Krótka, Grzybowa, Kolejowa, Dw. kolejowy, Staszica
Ewelina Połeć Grota Roweckiego, Kościuszki (bez 18-48), Pl. Piłsudskiego, Malinowa, Lisia, Wiejska,

Oksana Gnes

700-lecia, AK, 9-go Maja 55, Kromera, Piaskowa, Nadbrzeżna, Bema, Bażyńskiego, Świętokrzyska, Botaniczna, Nowopasłęcka, Lipowa, Wąska

Katarzyna Zawadka

Konarskiego, Moniuszki, Sowińskiego, Mielczarskiego, Jagiełły, Żeromskiego, Hozjusza, Cicha, Przemysłowa, Dembińskiego, bł.R. Protmann

Agnieszka Sładkiewicz-Zwierzchowska

Fromborska, Pl. Strażacki, 1-go Maja, Morska, Mrówcza, Jaskółcza, Drozdowa, Słowicza, Różana, Stefczyka, 9–Maja (oprócz 55)