Miejski Osrodek Pomocy Społecznej

ul. Rzemieślnicza 1

14-500 Braniewo

Telefon:   +48 55 620-81-00
Faks:         +48 55 620-81-04
e-mail:     sekretariat@mops.braniewo.pl

 

Miejski Osrodek Pomocy Społecznej

ul. Rzemieślnicza 1

14-500 Braniewo

Telefon:   +48 55 620-81-00
Faks:         +48 55 620-81-04
e-mail:     sekretariat@mops.braniewo.pl

 

Wykaz telefonów

 

Wykaz telefonów w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej

STANOWISKO IMIĘ I NAZWISKO  TELEFON
Sekretariat  

tel. 55 620-81-00

fax 55 620-81-04

Dyrektor Jarosław Keller  tel. 55 620-81-00
Z-ca Dyrektora ds. Świadczeń Środowiskowych Dorota Rekowska  tel. 55 620-81-14
Główny Księgowy Genowefa Karolińska tel. 55 620-81-06
     
Dział finansowo-księgowy
Starszy inspektor ds. finansowo-księgowych Teresa Iwaszkiewicz tel. 55 620-81-07
Samodzielny referent ds. finansowo-księgowych Joanna Gajewska tel. 55 620-81-07
Referent ds. finansowo-księgowych, kasjer Justyna Kowalik tel. 55 620-81-07
     
Dział organizacyjno-administracyjny    
Kierownik ds. organizacyjno-administracyjnych Renata Staniszewska-Bunda tel. 55 620-81-22
Kadry Anna Zielińska tel. 55 620-81-24
     
Sekcja realizacji świadczeń środowiskowych i analiz
Inspektor ds. Świadczeń Środowiskowych  Marta Keller tel. 55 620-81-21
Pracownik Socjalny ds. Świadczeń Środowiskowych  Nina Federowicz tel. 55 620-81-21
     
Sekcja usług opiekuńczych
Starszy Opiekun d/s usług opiekuńczych podstawowych Anna Pacek tel. 55 620-81-13
Asystent do osób z zaburzeniami psychicznymi
Anna Hryć-Wierzbicka tel. 55 620-81-18
     
Sekcja świadczeń socjalnych
Pracownik socjalny Marta Pietkiewicz tel. 55 620-81-16
Specjalista pracy socjalnej Ewelina Połeć tel. 55 620-81-16
Starszy pracownik socjalny Katarzyna Zawadka tel. 55 620-81-16
Starszy specjalista pracy socjalnej Joanna Wąsiewska tel. 55 620-81-17
Specjalista pracy socjalnej Katarzyna Demkowicz tel. 55 620-81-17
Starszy specjalista pracy socjalnej Aleksandra Krupniewska tel. 55 620-81-18
Starszy specjalista pracy socjalnej Oksana Gnes tel. 55 620-81-19
Specjalista pracy socjalnej, Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego Agnieszka Sładkiewicz-Zwierzchowska tel. 55 620-81-20
Specjalista pracy socjalnej Elżbieta Klukowska tel. 55 620-81-03
     
     
Świadczenia wychowawcze
Referent ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Anna Hrybek tel. 55 620-81-23
  Henryk Horbacz tel. 55 620-81-23
     
     
     
Świadczenia rodzinne
Kierownik działu Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Teresa Kozicz-Woroniecka tel. 55 620-81-09
Inspektor ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego  Marta Witkowska tel. 55 620-81-10
Inspektor ds. Świadczeń rodzinnych i Funduszu alimentacyjnego  Waldemar Wądzyński tel. 55 620-81-11
     
Fundusz alimntacyjny
Inspektor ds. Świadczeń rodzinnych, wychowawczych i funduszu alimentacyjnego Ewa Staniszewska tel. 55 620-81-12
Dodatki mieszkaniowe i Stypendia szkolne
Starszy inspektor ds. Dodatków mieszkaniowych i Stypendiów szkolnych Marzena Mieczkowska-Dymek tel. 55 620-81-12
  Anna Ożarska tel. 55 620-81-23
     
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

Janusz Wyrzykowski

iod@braniewo.pl

 

 

Wykaz rejonów

 

Rejony pracy socjalnej

PRACOWNIK SOCJALNY ULICE REJONU

Elżbieta Klukowska

Baczyńskiego, Łąkowa, Sucharskiego, Drewniana, Królewiecka i DPS, Wspólna, Dąbrowskiego, Reja, Łącznikowa, Kościelna, Pl. Wolności, Kołłątaja, Portowa

Aleksandra Krupniewska

Sportowa, Błotna, Matejki, Szkolna, Kościuszki (18-48), Wojska Polskiego, Słoneczna, Botaniczna

Joanna Wąsiewska

Kajki, Elbląska, Kętrzyńskiego, Mrągowiusza, Jachtowa, Kwiatowa, Krasickiego, Sikorskiego, Marynarska, Spacerowa, Pieniężnego, Długa

Marta Pietkiewicz

Wiejska, Traugutta, Grzybowa, Protmann, Kolejowa, Dw. kolejowy, Dembińskiego, Staszica, Rzemieślnicza, Wąska, Magazynowa, Sądowa, Warmińska, Żeglarska, Młynarska, PCK, Kopernika

Ewelina Połeć Grota Roweckiego, Kościuszki (bez 18-48), Pl. Piłsudskiego, Malinowa, Lisia

Oksana Gnes

700-lecia, AK, 9-go Maja 55, Kromera, Piaskowa, Nadbrzeżna, Bema, Bażyńskiego, Świętokrzyska, Skośna, Nowopasłęcka, Lipowa

Katarzyna Zawadka

Konarskiego, Moniuszki, Sowińskiego, Mielczarskiego, Jagiełły, Żeromskiego, Hozjusza, Cicha, Przemysłowa

Agnieszka Sładkiewicz-Zwierzchowska

Fromborska, Pl. Strażacki, 1-go Maja, Morska, Mrówcza, Jaskółcza, Drozdowa, Słowicza, Różana, Stefczyka, 9–Maja (oprócz 55)

Katarzyna Demkowicz Pl. Grunwaldu, Olsztyńska, Gdańska, Ogrodowa, Wileńska, Zielona, Wodna, Brzozowa, Krótka